Zdarzenie 116/2020

06.10.2020 roku o godzinie 19:14 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Będzinie zadysponowało nas do zdarzenia drogowego przy ul. Fabrycznej

Na skrzyżowaniu ulicy fabrycznej z DK94 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych w skutek którego został poszkodowany jeden z kierowców. Po przybyciu na miejsce zespół ratownictwa medycznego zajmował się poszkodowanym kierowcą.

Do naszych zadań należało zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odpięcie akumulatorów. Droga została zamknięta na czas usuwania pojazdów przez pomoc drogową, a następnie ratownicy uprzątnęli jezdnie po czym przywrócono ruch.

Służby na miejscu:
OSP Sławków
409[S]44 – GBA-Rt 2,5/25 Renault Range D14
S0238 – Zespół Ratownictwa Medycznego Sławków
Policja Sławków
Policja Będzin Wydział Ruchu Drogowego
Pomoc Drogowa
Straż Miejska