Zdarzenie 37/2021

20.05.2021 roku o godzinie 18:56 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Będzinie zadysponowało nas do wypadku komunikacyjnego na ul. Hallera.
Kierujący samochodem osobowym Seat nie ustąpił pierszeństwa prawidłowo jadącemu Oplowi. W wyniku zderzenia niewielkie obrażenia odnieśli kierujący Seatem oraz dziecko jadące Oplem. Obydwoje zostali zabrani do szpitala na badania.Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, odpięcie akumulatorów, neutralizacja wycieków oraz uprzątnięcie jezdni.


Służby na miejscu:
OSP Sławków
409[S]44 – GBA-Rt 2,5/25 Renault Range D14
409[S]43 – GBA-Rt 2,3/16/4 Star 266
JRG Dąbrowa Górnicza
JRG Będzin
Policja Sławków
Policja Będzin Wydział Ruchu Drogowego
Zespół Ratownictwa Medycznego Sławków
Zespół Ratownictwa Medycznego Dąbrowa Górnicza
Pomoc Drogowa